360 Total Security 8.8.0.1057 İndir

360 Total Security 8.8.0.1057 İndir

360 Total Security 8.8.0.1057

 

360 Total Security kullanıcıların bilgisayarları için oldukça geniş kapsamlı bir antivirüs yazılımıdır. Kendisini sürekli yenileyen ve güncelleyen bir antivirüs olarak dikkat çekmektedir. Bu programın sadece antivirüs özelliği bulunmamaktadır. Aynı zamanda bilgisayarları hızlandır ve gereksiz dosyaların tespit edilerek silinmesi gibi özellikler sunarak kullanılış kapsamını oldukça geliştirmiştir.

 

360 Total Security kullanıcılar için bilgisayarlarına ücretsiz olarak kurup kullanabilecekleri çok kapsamlı bir antivirüs yazılımıdır. 360 Total Security son güncellemesi ile birlikte oldukça geniş kapsamlı bir antivirüs programı olduğunu gösterdi. 360 Total Security 8.8.0.1057 güncellemesi ile birlikte virüs taramasını daha kapsamlı hale getirmiştir. Bu güncelleme ile birlikte kullanıcılara tanınan 3 farklı virüs tanıma alternatifi olan hızlı tarama, tam tarama ve özel tarama seçenekleri daha etkili hale gelmiştir. Bu taramalarda virüslerin taranması işlemi yapıldığı gibi internet sitelerine girilirken çok hızlı bir şekilde site taraması yapılarak internette güvenli gezinmenin olanaklarını da sunmaktadır. İnternetten indirilen dosyaların kapsamlı taramasını yaparak risk içermeyen dosyaların indirme işlemini yaparken riskli dosyalar için uyarı vermektedir. Kullanıcılara uyarıya rağmen kullanma özelliği de sunmaktadır.

 

360 Total Securit 8.8.0.1057 ile kullanıcıların web kameraları güvence altına alınarak kişilerin özel bilgileri de korunmaktadır. Ayrıca Usb belleklerdeki verileri de çok hızlı tarayarak riskli dosyalardan bilgisayarları koruma altına almaktadır.

indirmelinki

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.