Adobe Reader 11.5.0.1 ücretsiz indir

Adobe Reader 11.5.0.1 ücretsiz indir

Adobe Reader 11.5.0.1 programı, Windows bilgisayarlarında ya da mobil telefon uygulamalarında kullanılan, PDF dosya açmak için kullanılan ve bize bu konuda büyük kolaylıklar sağlayan sistemlerden birisidir. Aslında bilinen ve ilk çıkan programlardan biridir. Kullanımı bakımından, bize dosyalarımız üzerinde büyük çaplı değişiklikler yapma ve bu değişiklikleri kalıcı kılmak gibi imkanlar sunar.

Adobe Reader 11.5.0.1 sürümünde ve dosyalarımız dahilinde yapılabilecek değişiklikler ve işlemlerden bazıları aşağıdaki gibi sıralanabilmektedir.

1. Açmak istediğimiz PDF dosya türüne göre seçim yapılabilir ve dosya sorunsuz açılır.
2. Açtığımız dosyanın kısa ya da uzun karakterlerden oluşsun, oluşmasın arama seçeneğiyle istediğimiz kelimeyi ya da bölümü kolaylıkla bulabilme imkanı sunar.
3. Yine açtığımız dosyanın herhangi bir yerinde değişiklik yapmak istediğimiz zaman, bize sunulan seçenekle değişiklik yapabilir, değişikliği kaydedebilir ve birine göndermek istiyorsak değişiklik yapılmış haliyle gönderimini sağlayabiliriz.
4. Programın dili ülkeye göre değişiklik göstermekle beraber, Türkçe karakterlerden oluşmaktadır. Ayrıca programın tamamı, ücretsiz olarak yüklenebilmektedir.

Bu programdan faydalanmak için, Aşagıdaki Dowland dan bedava indirebilirsiniz

indirmelinki

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.