Blog Nasıl Açılır? Kişisel Blog Kurulumu

Blog Nasıl Açılır? Kişisel Blog Kurulumu

Blog nedir?

            Blog, insanların resmi bir dil gerektirmeden, samimi bir şekilde, istediklerini yazdığı anı defteri, günlük gibi bir web sitesidir.

Blog ne işe yarar?

            Blog, çeşitli konularda yazılar yazarak takipçi kazanmanızı, bazen de para kazanmanızı bile sağlar. Blogda gezip gördüğünüz yerleri, yediklerini, bakım hakkında bildiklerinizi, çocuk bakımı hakkında bildiklerinizi, moda ile ilgili bilgilerinizi, ev dekorasyon gibi konularda yazabilirsiniz.

Nasıl Blog Açılır?

            Öncelikle kuracağınız bloğun basit bir blog mu yoksa kapsamlı bir blog mu olacağınıza karar verin. Daha sonra blog kurulumuna başlayabilirsiniz. Google hesabınız yani gmail adresiniz yoksa bir google hesabı yani gmail adresi oluşturmalısınız. Blog oluşturmak için blogger.com adlı direye giriş yapmanız gerekiyor. Bu siteye giriş yaptıktan sonra az önce oluşturduğumuz google hesabına giriş yapın. Daha sonra bloğunuzu adlandırın. Bloğunuzun ismini içerikle bağdaştırın. Sonraki adımda ise bloğunuzun temasını yani şablonunu seçiyorsunuz.

            Blog oluşturmanın son kısımlarında ise ilk yazınızı yazmanız gerekiyor. Bu yazıyı yazdıktan sonra bir bloğa sahip olmuş olacaksınız. İlk yazınızı blogunuzun referansı için önemlidir. Onun için yazmadan önce iyi düşünmelisiniz. Eğer ne yazacağınız hakkında bir fikriniz yok ise internette araştırma yapabilirsiniz. Yazıyı yazdıktan sonra etiketler kısmında yazınız ile ilgili etiketler oluşturup yazıyı yayınlayabilirsiniz. Artık bir blog sahibisiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Önceki Yazı

BİRDE BUNLARA BAKIN

8 yorum

  1. 咖啡迷必試!限量咖啡新口味 Marie Claire (HK) Edition 咖啡是各位都市人的必備。今年春天,Nespresso深入位於盧旺達的基伍湖及墨西哥的恰帕斯社區,通過精心挑選和研發,炮製出兩款限量供應的頂級品咖啡。 Nespresso 特意跟據當

  2. TULIP HIFU療程屬非侵入性及非手術的緊膚修身治療,獲歐盟CE、韓國KFDA、GMP、ISO9001、ISO13485等認證,安全可靠。 Tulip的DUAL HIFU精細技術,對面部和眼部治療特別有效;另外,TULIP FB有的13mm及7mm STAMP蓋印式治HIFU治療頭設計,眼、面以外部位,同時具「造身」效果。TULIP【DUAL HIFU高能量聚焦超聲波平台】【特點】- 非手術、非侵入性緊膚治療- 適用於任何膚色肌膚- 治療更精確、更安全- 備有7mm及13mm治療頭,可收緊腹部、臀部、手臂等鬆弛肌膚 【治療目的】- 緊緻肌膚- 提升輪廓- 減淡皺紋- 重塑輪廓線條- 嫩膚亮肌- 提升下垂眼部- 重塑身體線條 (用於7mm/13mm修身治療頭)- 重點減少脂肪細胞 (用於7mm/13mm修身治療頭)

  3. 加強優化面部輪廓,可被身體完全吸引,能自然地修飾面部輪廓 功效可長達24個月以上 JUVEDERM的特點: 效果立即可見 非永久性 非手術性 安全有效 效果自然 JUVEDERM獲歐盟(CE)及美國及藥物管理局(FDA)認證 首先及唯一獲得FDA認證在首次療程後能維持長達一年2-4功效 新世代專員Hylacross科技為產品帶來獨特的物理特質,包括凝聚力、支撐力及柔順度 8點提升 這是一套由全球著名醫學美容醫生Dr. Maurício de Maio,以JUVÉDERM®系列透明質酸產品為基礎而研發的面部優化療程,藉著簡單程序便達致面部優化效果,不需進行手術,減低風險。 此療程會根據病人的個別情況,重點針對面部8個最常因流失膠原蛋白及彈性纖維而凹陷的位置,再依據特定的順序,從顴骨至下巴位置配合JUVÉDERM®系列的透明質酸產品進行療程,從而改善這些位置的豐盈度及滑溜度,全面性優化面部輪廓。

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.