E-ticaret yazılımını tavsiyeleri

E-ticaret yazılımını tavsiyeleri

Merhaba,
Sizler için E-ticeret sitelerini analiz ettik.

  • İmagaza.net e-ticaret yazlımı olarak güzel bir görünüme sahib . Alt yapısını devamlı geliştirmekte olan firma. 8 Farklı Tema görünü ile satış yapmaktadırlar.
    İmagazanın Destek Departmanı nasıl ;( Destek kısımları kötü destek anlamında malesef kapasiteleri az olup günlerce bekletmektedirler acil birşey oldugunda ise bile beklemek mecburiyetindeseniz. eger yazılım anlamında hiç birşey bilmiyorsanız tavsiye edilmez ) ucuz ama destek yok.
  • Ticimax.com alt yapısı mükemell düzeyde ve her gecen gün dahada güçlendiriyorlar alt yapılarını . Destek kısımlarıda mukemmel . malesef Ticimax ile calısmak istiyorsanız cebinizin saglam olması lazım ucuz yaptırmak isteseniz ticimax da malesef cok kötü temaları bulunmakta satıs yapim derken firmanızı kötülersiniz . Paranız var ise güzel temalar yapıyorlar bunun içinde 50 gün zaman veriyolar ama ticimax ile bunun gibi bir anlasmaya varırsanız . üstünde durmanızı kesinlikle tavsiye ediyoruz . Yoksa mobil uyumuz berbat yapabiliyorlar . üstünde durursanız güzel seyler ortaya cıkarabilirler.
  • Proticaret.org bu sitede e-ticaret anlamında bir sürü mukemmel derece temalar ve spritler sunmakta. Çalıslarla yapılan sohbette herkesin memnun oldugu görünmekte verdikleri destek birimleri ilgileniyormus . fiyatlarıda gayet uygun durumda yani çalısılabilir düzeyde

 

 

Şuanda 3 firmayı arastırdık arastırmaya devam edicegiz firmaları arastırdıkca sizlere burada paylasmaya devam edicegiz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.