En Çok Kullanılan WordPress Seo Eklentileri

En Çok Kullanılan WordPress Seo Eklentileri

Dünyanın dört bir tarafında en çok kullanılan ücretsiz site altyapısı olan wordpress tercih edilmektedir. Her gün çıkan yeni güncellemeler, algoritma uyumu ve arama motorlarının istediği tüm özellikleri kendi içinde barındıran ücretsiz alt yapısı hazır tasarımlardan bir tanesi olarak günümüze büyük bir yankı getiren ses ile gelmiştir. Kullanıcıların her türlü dizi, film, magazin, blog, kurumsal ve diğer tüm tasarımlarının alt yapısı olarak kullanmakta olduğu bu sistemin seo uyumu için üretilen eklentilerinden sizlere bazılarını belirtmek istedik.

WordPress geliştiricileri ve uzman tasarımcıların her geçen gün yenilikleri takip ederek çıkarttıkları ücretli ve ücretsiz sürümleri olmak kaydı ile yayınladıkları eklentiler sitelerinize büyük fayda sağlamakta ve daha gelişmiş bir siteye sahip olmanızda büyük etken sağlayacaktır.  Kullanılan ve en çok beğenilerek takip edilen eklentileri aşağıda sırası ile bakarak sitenize gerekli gördüğünüz tüm eklentileri kullanma imkanını kendinizde bulabilirsiniz.

Madde olarak sıraladığımız seo eklentileri kalitesine göre aşağıdaki şekildedir.

  1. WordPress SEO by Yoast Eklentisi

En iyi SEO eklentilerinden birisinden bahsetmek istiyoruz, WordPress SEO by Yoast sitenizde yazdığınız her makaleyi seo uyumlu hale getirmenize yardımcı olmakta ve düzenli bir içerik yayınlamanız konusunda büyük fikirler sunmaktadır. Aynı zamanda sitenizde yer alan anahtar kelime ve başlıkların olması gereken tüm yanlarını sizlere yeşil ışık olana kadar düzenlemenizde çekici olacaktır. Bu güzel seo eklentisinin başlıca özelliklerini kısaca anlatmak istiyoruz: sitenizin sayfa analizleri, otomatik olarak meta ve etiketleri optimize etme, link öğeleri, XML site haritaları, RSS optimizasyon, .htaccess ve robots.txt dosyaları düzenleme, sosyal medya entegrasyon, fonksiyonları içeri ve dışarı aktarma gibi bir çok konuda sizlere yol gösterecek, başarılı olmanız için sizlere doğru yöntemler kazandırmayı sağlayacaktır.

   2. All-In-One SEO Pack

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.