Gif Küçültme, Gif Kırpma ve Gif boyutlandırma Nasıl Yapılır?

Gif Küçültme, Gif Kırpma ve Gif boyutlandırma Nasıl Yapılır?

Günümüzde birçok kişi gif uzantılı dosyalar hazırlayarak sosyal medya üzerinde paylaşmakta ve hem kendilerinin hem de arkadaşlarının bu içerikler ile eğlenmelerini sağlamaktadır. Bazen kullanıcılar hazırladıkları gif dosyaları üzerinde çeşitli değişiklikler yapma ihtiyacı duyabilirler. Bu durumda bir internet sitesinden yardım alınarak gif dosyaları üzerinde istenilen birçok işlem yapılabilir. Peki, gif küçültme, gif kırpma ve gif boyutlandırma nasıl yapılır?

 

Gif uzantılı dosyalarla ilgili olarak birçok işlemi Ezgif internet sitesi üzerinden yapmak mümkündür. Gif küçültme işlemi için sitenin üst kısmında yer alan gif optimizer, kırpma için gif crop ve gif boyutlandırma işlemi için gif resize butonlarını kullanarak istediğiniz işlemi rahatlıkla yapabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

4 yorum

  1. ORION是一部擁有三重長脈衝 755nm/1064nm/532nm的激光儀,提供專業和最新的技術,強調其穩定性和便利性的能力。另外,最佳的參數是基於各種臨床結果提供的。三長脈衝激光系統 -Long pulsed Nd:YAG (1064nm) -Long pulsed Alexandrite (755nm) -Long Pulsed KTP (532nm) 先進技術 – 氣冷卻系統(ACD) – 智能面板 – 三波長 – 高電源 應用 -Long pulsed Nd:YAG (1064nm)●脫毛●嫩膚●血管病變●腿部靜脈曲張●痤瘡●灰指甲●疣-Long pulsed Alexandrite (755nm)●脫毛●美白肌膚●色素性病變●黑頭●黃褐斑●疤-Long Pulsed KTP (532nm)●血管病變●酒渣鼻●色素性病變●太陽雀斑●美白肌膚●鮮紅斑痣●血管瘤

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.