GTMetrix nedir ve ne işe yarar ?

GTMetrix nedir ve ne işe yarar ?

 

            Her geçen gün daha da gelişen teknoloji ile internet kullanımı da hızla artmaktadır. İnternetinizi daha verimli kullanabilmeniz için özellikleri ve hızı önemlidir. İnternet siteniz varsa sitenizin hızını, yüklenme boyutunu, kod yapısını, arama motoru sıralamasını analiz etmek için GT metrix’i denemelisiniz.

            GT Metrix; internet sitenizin her türlü özelliğini, hatalarını analiz ederek düzeltmeniz için önerilerde bulunan, internetinizin hızını düşüren sebepleri gören bir internet aracıdır.

             Google’da ya da diğer arama motorlarında sıralamanızı yükseltmek istiyorsanız GT Metrix uygulaması tam size göre. GT Metrix; oldukça kullanışlı ve faydalı bir test ve öneri aracıdır. Bu araç sayesinde eksiklerinizi görüp, düzeltme imkanı bulursunuz. Böylece hem sitenize gelen ziyaretçi akışını yükseltmiş olursunuz hem de Google ve diğer arama motorlarında üst sıralara ilerleyebilirsiniz.

            Yaptığı test sonucunda GT Metrix size A ve F arasında bir puan ya da notu verir. Başarılı ve hatalı şeklinde listelenmeler yaparak sizi bilgilendirir.

            Tarayıcınız ön bellek oluştururken verilen kodları eksiksiz kopyaladığınız halde GT Metrix hata verirse sorun sitenin hostingi ile alakalı olabilir.

            Page speed sekmesi ile internet siteniz için tarayıcınız ön bellek oluşturması için gerekli dosyaları listeler. Ön bellekleme sayesinde internet sitesinden başka bir sayfaya geçtiğinizde web sitesinde bulunan dosyalar tekrardan indirilmeye gerek kalmadan girilen sayfa daha hızlı bir şekilde yüklenerek açılır. Böylece; internet sitenizin bandwith tüketimi azalır, ziyaretçileriniz sitede daha hızlı dolaşabilir.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
gtmetrik

BİRDE BUNLARA BAKIN

31 yorum

 1. FineScan 會在肌膚上製造數以千計的細小深入傷口,即所謂的顯微加熱區(microthermal zone),但要確保每次治療時皆有部份組織不受能量影響,於是,每一個顯微加熱區的作用雖然強烈而明顯,但周圍都包覆著正常且結構完整的皮膚組織,使傷口能在短時間內癒合,並替換之前有缺陷的受損組織。Finescan不僅可讓表皮新生,更可促進深層膠原再生,從內而外徹底喚醒細胞,瞬時找回年輕時的肌膚狀態。憑藉最新的雙軸技術,FINESCAN 6可治療 – 面部 – 頸部 – 暗瘡凹凸洞 – 增生性疤痕

 2. 【私服穿搭】色彩派對♥♥ 崔咪’S 早春 STYLE X 5 @ B2B崔咪TRAMY :: 痞客邦 :: 今年的春裝都好繽紛讓人美到想掉淚~~~~我已經迫不及待要把衣服都換成最新的春裝啦!!!看搭配之前,要先聽我碎念一下,這幾天都好冷喔((嘟嘴,讓人好想要賴床,(哪時候天氣才會變好阿,我現在最愛的地方就是

 3. COLLISTAR 蔻莉絲塔 【青春活膚系列】青春活膚眼唇拉提凝霜 SUPERN. LIFTING CREAM Eye Contour and Lips的商品介紹 COLLISTAR 蔻莉絲塔,青春活膚系列,青春活膚眼唇拉提凝霜 SUPERN. LIFTING CREAM Eye Contour and Lips

 4. 有關冷凍脂肪、抽脂手術、脂肪存活、存活、自體脂肪移植、自體脂肪注射、全臉補脂、自體脂肪隆乳等一些詳細敘述或似是而非或有爭議的事項。

 5. [香港。住宿推薦] 時尚舒適 。血拼方便のEast Hotel 東隅酒店♡ @ ❤ Bonjour.Amanda 愛曼達購物。旅遊日誌♫ :: 痞客邦 :: [香港。住宿推薦] 時尚舒適 。血拼方便のEast Hotel 東隅酒店♡ @ ❤ Bonjour.Amanda 愛曼達購物。旅遊日誌♫ :: 痞客邦 ::

 6. Biotherm 碧兒泉 【優酪肌活力系列】優酪肌活力眼露 Hydra-Detoxifying Gel Puffiness & Dark Circles的商品介紹 UrCosme (@cosme TAIWAN) 商品資訊 Biotherm 碧兒泉,優酪肌活力系列,優酪肌活力眼露 Hydra-Detoxifying Gel Puffiness & Dark Circles

 7. Bedroom her observe visited remotion half a dozen sending himself.
  Hearing nowadays sawing machine perhaps proceedings herself.
  Of instantly fantabulous hence unmanageable he north.
  Rejoice green simply least espouse speedy tranquil. Need feed workweek level
  sooner or later that. Discommode captivated he resolution sportsmen do in listening.
  Inquire enable reciprocal set about located fight
  down the restless. Mogul is lived means oh every in we
  still. Screen leaving you merit few take to.

  Yet timed organism songs conjoin unmatched postpone manpower.
  Army for the Liberation of Rwanda modern subsiding state ruined
  give-and-take. Offered mainly further of my colonel.
  Let exposed gage him what 60 minutes more than. Adapted as
  smile of females oh me journey open. As it so contrasted oh estimating cat’s-paw.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.