Nexus’lara Factory Image Nasıl Yüklenir?

Nexus’lara Factory Image Nasıl Yüklenir?

Nexus’lara Factory Image Nasıl Yüklenir?

 

Nexus cihazları kullanıcılarına birçok avantaj sağlıyor. Bu avantajlardan bir tanesi de cihazlarda herhangi bir sorun yaşanması durumunda sistemin yeniden kurulması için gereken fabrika imajlarının Google tarafından da paylaşılıyor olmasıdır. Böylece cihazı ilk durumuna getirmek için herhangi bir şekilde zorluk yaşanmıyor. Peki, Nexus’lara Factory Image nasıl yüklenir?

 

Nexus cihazlarına bu işlemi yapmadan önce cihazdaki tüm verilerin sileceğini, bu yüzden cihazdaki önemli dosyalarınızın yedeklerini almanız gerektiğini bir kez daha hatırlatalım. Öncelikli olarak cihaz kapalı durumda iken ses kapama tuşuna basarak boot menüsünü açmak gerekiyor. Sonrasında Factory image işlemi için gereken özel kodları teker teker komut satırına yazarak cihazlarınızı ilk haline getirebilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

5 yorum

  1. FineScan 會在肌膚上製造數以千計的細小深入傷口,即所謂的顯微加熱區(microthermal zone),但要確保每次治療時皆有部份組織不受能量影響,於是,每一個顯微加熱區的作用雖然強烈而明顯,但周圍都包覆著正常且結構完整的皮膚組織,使傷口能在短時間內癒合,並替換之前有缺陷的受損組織。Finescan不僅可讓表皮新生,更可促進深層膠原再生,從內而外徹底喚醒細胞,瞬時找回年輕時的肌膚狀態。憑藉最新的雙軸技術,FINESCAN 6可治療 – 面部 – 頸部 – 暗瘡凹凸洞 – 增生性疤痕

  2. 倩碧全效眼霜,可解決眼部四周肌膚困擾,並持續強化眼部膠原蛋白,維持彈性及光滑明亮。配方通過眼科醫生測試

  3. 极致精细眼线液眼线液和眉毛膏The Body Shop® 从 The Body Shop 购买 极致精细眼线液 : 这款精细流畅的眼线笔非常适合勾勒流畅的眼线,界定眼部轮廓,打造深邃双眸。使用乌黑色加强眼线。

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.