SEO Uyumlu Makale Hizmeti

Herkesin bildigi gibi Seo uyumlu Makale sitelerimiz içi bulunmaz bir nimet.
15 yane çalınmıs kopya makale yerine, bir adet özgün makalenin sitenizin google sıramalarında yükselmesi için çok büyük katkı saglar
2004 tarihinden bu güne kadar çalıstıgımız ve edindigimiz bilgi , birikim ve tecrübe ile sizin adınıza özgün makaleler yazıp teslim ediyoruz veya sitelerinizde yayınlıyoruz.

Makaleleri nasıl yazarız?

->Öncelikle verdiğiniz içerikle ilgili aranma hacmi en yüksek 3 belirgin (anahtar ) kelimeyi belirleriz. (İsteğe göre artar – azalır kelime sayısı.)
-> Belirlediğimiz belirgin (anahtar )  kelimeleri makale içerine yayarak, makalenize etiket olarak kullanırız.
-> Analiz edip Bulduğumuz anahtar kelimeleri , yazdıgımız makalenizin içerisine gerek etiket olarak kullanılır.
-> Makaleyi hazırlayıp bitirdikten sonra, konuyla alâkadar bir görsel ekler ve size sunarız.

Sunduğumuz hizmetlerin fiyatlandırması: { Ek hizmetler için ayrı fiyatlandırmaya gidilir }

  • 100 kelimeden oluşan makale başı: 1.25 TL.
  • 150 kelimeden oluşan makale başı: 1.5 TL.
  • 200 kelimeden oluşan makale başı: 2.0 TL.
  • 250 kelimeden oluşan makale başı: 2.5 TL
  • 300 kelimeden oluşan makale başı: 3.00 TL
  • 350 kelimeden oluşan makale başı: 3.4 TL.
  • 350 – 400 arası makale başı: 3.7 TL.

+ makaleler için fiyat isteyiniz.

Sizlere Seo Uyumlu 525 Kelimelik makale örnegi göstereyim ;

Moda Fena ile Ayakkabıları Beraber Seçelim

Ayağın vücudumuz için önemi ve değeri çok yüksektir. Vücut iskeletimizin yükünü ayaklar çekmektedir. Bir ayak bu kadar yükü sırtında taşırken ayakkabı seçimi de o kadar çok önemlidir. Kaliteli ayakkabılar kullanarak ayak sağlığımıza önem göstermeliyiz. Kaliteli ayakkabıları nereden bulabilirim gibi bir düşünceye sahipseniz Moda Fena alışveriş sitesine göz atmanızı tavsiye ederiz. Birbirinden güzel ayakkabı modelleriyle gözleriniz kamaşacak ve ayak sağlığınıza katkıda bulunabileceksiniz. Ayakkabı ile ayak sağlığı ne alaka dememelisiniz. Yanlış ayakkabı seçimi bel, boyun gibi önemli bölgelerde de ağrıya neden olduğu gibi kalıcı hasarlara da yol açabilmektedir. Nedir bunlar; duruş bozuklukları, romatizma ağrıları, eklem ağrıları gibi sorunlardır. Moda Fena alışveriş sitesine girerek sağlıklı bir ayakkabı seçimini birbirinden güzel modellerle sağlayabilirsiniz. Ayakkabı seçimi nasıl olmalıdır, en kaliteli ayakkabılar, ortopedik ayakkabılar tüm aradığınız modeller moda fena ailesinde bir araya gelerek sizlere sunulmuştur.

Moda Fena Alışveriş sitesinden nasıl ayakkabı alabilirim diyorsanız yapmanız gereken işlemleri sırasıyla sizlere anlatalım. İnternet tarayıcınız ne olursa olsun, mozilla, internet explorer ya da Google Chrome gibi tarayıcılardan www.modafena.com yazarak siteye girmelisiniz. Ya da Google arama motoruna Moda Fena Ayakkabı Modelleri yazarak arayabilirsiniz. Sitemize girdiğiniz zaman ilk olarak ana sayfamızda olacaksınız. Üst menü kategorilerinden ‘’ Ayakkabı ‘’ linkine tıklayarak tüm modelleri görebileceğinizin altını çizmek isteriz. Her renk, her marka, her numarada ayakkabılarımız mevcuttur. Diyelim ki; sitemizde iki model arasında kararsız kaldınız. Hangi model ayakkabı daha rahat ya da hangisi daha sağlıklı bir türlü modellerde karar veremediyseniz sitemizin üstün özelliklerinden birisi olan ürün karşılaştırma sayesinde iki ayakkabı modeli arasındaki farkı, kaliteyi ayırt edebilirsiniz. Bir ayakkabı ortopedik olabilirken diğeri kauçuk olabilir. Tüm detaylar size karşılaştırma menüsünden detaylı bir şekilde verilebilir. La Polo Ayakkabı Modelleri ile seçim yapmakta kararsız kalabilirsiniz. Fark yapmayı sevenlerin tercihi olarak bilinen ve çok tutulan marka olan La Polo ile spor giyim severlere hitap etmektedir. Sitemizden beğendiğiniz bir ayakkabı modelini almak için birbirinden güzel ödeme seçenekleriyle müşteriyi kasmayacak şekilde ister peşin, isterseniz taksitle alma imkânı doğmaktadır. Taksitle ayakkabı almak için Moda Fena Alışveriş Sitesine girmeniz ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Alacağınız bir model ayakkabı üretici firma tarafından iki yıl garantilidir. Darbe ve takılma sonucu yırtılan ayakkabılar garanti dışı olabilmektedir. Üretim hatası olarak önlerde ve yanlarda açılma olabilir. İşte bu açılmalarda Garanti Kapsamı devreye girer ve tüketicinin mağduriyeti giderilerek ayakkabı yenisiyle değiştirilebilir. Garanti kapsamındaki dikkat edilmesi gereken ön önemli husus kullanım hatası dışında üretim hatalarının verdiği sorun nedeniyle 24 ay garanti kapsamına girer.

Moda Fena sitesinden alacağınız ayakkabıların ideal topuk boyları 3 ile 5 cm ile satışa sunulmaktadır. Bu topuk boyutu ayak sağlığına ideal bir yapıdadır. Moda Fena sitesinden satılan ayakkabılar ayağınızı tam olarak kavramaktadır. Kenarlarda ve ön kısımlarda bolluk olmaz. Ayakkabılar ayağa tam oturacak şekilde üretilmektedir. Ayakkabı alırken numarasına en uzun parmağınız baz alınarak seçilmelidir. Kalıp olarak geniş ya da dar ayakkabılar sitemizde satılmaz. Dar ya da geniş ayakkabılar ayaklara zarar vermektedir. Moda Fena sitesi olarak satılan ayakkabılarımızın üretiminde kullanılan malzemeler kullanım standartlarına uygun haldedir. Sitemizde en olarak geniş ayakkabılar bulunmaktadır. Bu sayede ayaklarınız yanlardan sıkışmaz ve konforu ayağınızda hissedersiniz. Sitemizde bulunan

ayakkabıların topukları ne çok alçaktır ne de çok yüksektir. Bahsedildiği gibi 3 ile 5 cm arasında topuk boyutlarımız bulunmaktadır.

Moda Fena Alışveriş Sitesi ile ayaklarınız konfora doyacak, sağlıklı, mutlu bir yaşam sürmenize olanak sağlayacak ürünler cebinizi de yakmayacaktır.

iletişim Kurmak için aşagıdaki Formu doldurup gönderiniz en kısa sürede sizlere dönüş yapılcaktırİşiniz çok acil ise ; Skype adresimizdende ulasabilirsiniz

Skype; reklamyayinci@hotmail.com

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM