Snapchat Lenses Özelliği Nasıl Kullanılır?

Snapchat Lenses Özelliği Nasıl Kullanılır?

Snapchat Lenses Özelliği Nasıl Kullanılır?

 

Snapchat son yıllarda oldukça popüler olan bir sosyal paylaşım platformu olup, kullanıcı sayısı her geçen gün artmaktadır. Kullanıcıların anlık görüntü ve videolarını çekip belirli bir süreyle paylaştıkları (1-10sn) popüler bir uygulamadır.

 

Yeni gelen güncellemelerle birlikte Lenses özelliği sayesinde selfie fotoğraflarınızda şekilden şekle girmek mümkün. Bu eklenti sayesinde gözlerinizi çıkartabilir, ağzınızı bükebilir, yüzünüzü boyayabilir hatta ağzınızdan gökkuşağı bile çıkartabilirsiniz. Peki snapchat Lenses özelliği nasıl kullanılır?

 

Snapchat uygulamasını girdiğinizde selfie modunu açıp yüzünüze bir süre basılı tutarak Lenses özelliği aktif hala getirebilirsiniz. Yüzünüz tanımlandıktan sonra çekim butonunun hemen yanında lenslerin sıralandığını göreceksiniz. Buradan istediğiniz lensi seçip, gerektiğinde konuşabilir, gerektiğinde hareket ederek eğlenceli video ve fotoğraflar yakalayabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

  1. [彩妝] 雅詩蘭黛 ♥ 晶燦光極致亮透底妝。娃娃肌~❤ @ ❤ Bonjour.Amanda 愛曼達購物。旅遊日誌♫ :: 痞客邦 :: [彩妝] 雅詩蘭黛 ♥ 晶燦光極致亮透底妝。娃娃肌~❤ @ ❤ Bonjour.Amanda 愛曼達購物。旅遊日誌♫ :: 痞客邦 ::

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.