Son Zamanlarda Sık Başa Gelen Filtre ve Sandbox Nedir?

Son Zamanlarda Sık Başa Gelen Filtre ve Sandbox Nedir?

Günümüzde webmaster arkadaşların en çok başına gelen olaylardan bazıları Fitre ve Sandbox olarak arama motorlarının sitede doğal olmayan çalışmalar sonucu aldığı cezalara denilmektedir. Sitesini üst sıralara çıkartmak için doğal olmayan bir çalışma şekli ile sitelerini üst sıralara çıkartmak isteyen site sahiplerinin en sık başına gelen cezaların başında gelmektedir. Sitenin belli başlı sıralamalarda kaliteli ve özgün çalışmalar ile üst sıralara çıkan site sahiplerini mağdur etmemek için Google botlarının inceleyerek kalitesiz siteleri ayırdığı zamanlarda ceza yiyen sitelerin kalite kurallarını ihlal eden çalışmalarından faz geçmesi ve arama motorunu çöp sonuçlar ile doldurmaktan vazgeçmesine teşvik etmektedir.

Wepmaster arkadaşların sitelerini üst sıralara çıkartmak için emek sarf ettikleri ve sitelerine uzun zamanlar ayırarak başarı elde etmek istemeleri bazen doğal olmayan çalışma şekline yönlendirebiliyor. Bu durumda ilerleyen bir sitenin ilk başlarda etki etmesi sitenin daha sonra Filtre ve Sandbox cezası almayacağı anlamına gelmez. Bunun için site sahiplerinin izlemesi gerek yollar kesinlikle doğal çalışmalar yapmalı ve sitesine zarar oluşturacak hiç bir tanıtım ve linkleri sitelerine kalite kuralları dışında almamaları gerekmektedir. Düzenli bir seo çalışması ile sitelerini üst sıralara çıkaran site sahiplerinin uzun süreli kalıcılığı arama motorları tarafından sevilmekte ve ödül olarak üst sıralarda daima kalma garantisi sunmaktadır.

En tehlikeli cezalardan birisi olan Sandbox sitenin tüm arama sonuçlarından oldukça arka sayfalara gerilemesine neden olmakta ve bu süreç devam ettiği halde Filtre yiyerek indeksleri arama motorundan tamamen kaldırılmaktadır.Güzel bir sitenin sahibi olmanın mutluluğunu yaşamak ve ileriye dönük gelir sağlamak için sitelerinizi bu tür cezalardan uzak tutmanız için izlemeniz gereken yol kesinlikle hileye kaçmamaktır. Tamamen kullanıcı dostu siteler yaparak kullanıcılara tüm istediği bilgileri sunan bir sitenin kazanmaması mümkün değildir. Tüm wepmaster arkadaşlara başarılar diliyor, ceza yememek için alacakları önlemleri her zaman açıklamaya devam edeceğimizi belirtmek istiyoruz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

9 yorum

  1. 露營帳幕又笨重又繁複?可以嘗試一下創新充氣帳幕! Marie Claire (HK) Edition 香港人愛旅遊,近年露營更愈來愈受歡迎,不少旅遊愛好者紛紛到日本富士山、加拿大國家公園等地Camping,欣賞當地的湖光山色,感受當地的人傑地靈。最近,編想與閨密露營感受一下大自然,可是露營帳幕又笨重又

  2. I just want to tell you that I am just newbie to blogging and really savored this web blog. Likely I’m want to bookmark your website . You certainly come with amazing stories. Appreciate it for sharing with us your webpage.

  3. FineScan 會在肌膚上製造數以千計的細小深入傷口,即所謂的顯微加熱區(microthermal zone),但要確保每次治療時皆有部份組織不受能量影響,於是,每一個顯微加熱區的作用雖然強烈而明顯,但周圍都包覆著正常且結構完整的皮膚組織,使傷口能在短時間內癒合,並替換之前有缺陷的受損組織。Finescan不僅可讓表皮新生,更可促進深層膠原再生,從內而外徹底喚醒細胞,瞬時找回年輕時的肌膚狀態。憑藉最新的雙軸技術,FINESCAN 6可治療 – 面部 – 頸部 – 暗瘡凹凸洞 – 增生性疤痕

  4. [穿搭] 蠢蠢欲動的美衣。10款韓店新年必敗單品~❤ @ ❤ Bonjour.Amanda 愛曼達購物。旅遊日誌♫ :: 痞客邦 :: [穿搭] 蠢蠢欲動的美衣。10款韓店新年必敗單品~❤ @ ❤ Bonjour.Amanda 愛曼達購物。旅遊日誌♫ :: 痞客邦 ::

  5. 倩碧三步驟還原潤膚膠,清爽好吸收的凝膠質地,每天使用兩次,可藉由複製健康肌膚的正確油水平衡,重建流失水分,重現光透潤澤。最適合混和偏油與油性肌膚使用

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.