Tanıtım Yazısı Nedir ve Nasıl yazılır ?

Tanıtım Yazısı Nedir ve Nasıl yazılır ?

Tanıtım Yazısı Nedir?

            Sizin, yazılarınızın ya da hazırlamış olduğunuz sitenizin tanıtılmış olduğu yazılardır. Tanıtım yazınızda sizin hakkınızda olan ya da sitenizin hakkında olan bilgiler yer alır. Tanıtım yazıları ayrıca hazırlamış olduğunuz sitenizin linklerini yer almış olduğu yazılardır. Özgün içeriğe sahip olan ve yazının içinde siteye yönlendirecek anahtar kelimeler ile bağlantıların verilmiş olduğu yazılardır.

Tanıtım Yazısı Nasıl Yazılır?

            Yazınız tamamı ile özgün ve doğal olmalıdır. Yazınızda kopyala yapıştırın olmaması gereklidir. Asıl olan yazınızın özetini ya da yazınızı modifiye edilmiş şekilde yapabilirsiniz. Tanıtım yazısı içerisinde bazı kelimeler ile link verebilirsiniz, yazınızın sonunda ise kaynak belirtirsiniz böylelikle tanıtım yazınız oluşturulur. Sayfa içerisinde kelime ile link verilmesi, yazının kaynak belirtilerek yapılmasında daha da faydalı olacaktır. Tanıtım yapılacak olan kelimeyi başlık kısmında link ile birlikte kullanabilirsiniz.

            Arama motoru kısmında hangi kelime ile yükselmek istiyorsanız, işte o kelimeleri link olarak verin. Çok fazla anahtar kelimeye yer vermeyin, sadece vurgulamak istediğiniz anahtar kelimelere yani anahtar kelimelerden sade 1 ya da 2 tanesine link verebilirsiniz. Eğer daha fazla kelimeye link verirseniz bu durum olumsuz sonuçlar doğurabilir.

            Link vereceğiniz zaman Nofollow yazısının yerine Dofollow kelimesini tercih etmelisiniz. Yazınız çok fazla kısa olmamalıdır. Yazınızın 200 ya da 300 kelime ve yukarısında olması idealdir. Tanıtım yazınızda video ve resim kullanmanız faydalı olacaktır. Resimlerinizin alt kısmına etiketler eklemelisiniz. Ama resmi başka birden link almayınız.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

8 yorum

  1. 追到手就玩變臉!拍拖前後分別最大TOP 3星座Horoscopes 星座 & 運勢SundayMore 總有種人最享受拍拖前的曖昧時光,不用隨時「報到」或「交人」!追到手後,暖男行為全部消失,偶爾還會厭你管太多,想避開這些人,即來看有哪些拍拖前後分別最大星座?

  2. CONTINENTAL BREAKFAST: Paul Pogba is ready to fill the void left by Arturo Vidal by playing a more attacking role for Juventus this season and hopes to score an extra 10 goals. Paul Pogba is ready to play new attacking role for Juventus and replace Arturo Vidal’s goals… and more from the European papers

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.