Windows 10 ISO Dosyası Nasıl İndirilir

Windows 10 ISO Dosyası Nasıl İndirilir

Windows 10 ISO Dosyası Nasıl İndirilir?

 

Windows’un son işletim sistemi olma özelliğini taşıyan Windows 10 işletim sistemi, çıktığı günden bu yana bilgisayar kullanıcıları tarafından beğeni ile karşılanmıştır. Sizlerde Windows 10 işletim sistemine geçerek bilgisayarınızı daha keyifli bir şekilde kullanmak isterseniz Windows 10 Iso dosyasına ihtiyaç duyabilirsiniz. Peki, Windows 10 ISO dosyası nasıl indirilir?

 

Windows 10 Iso dosyasını indirmek için ilk olarak Windows 10 Tech Bench Upgrade uygulamasını kullanmanız gerekiyor. Uygulamanın en alt tarafında Windows 10 Iso download şeklinde bir ibare bulunuyor. Bu ekranda istediğiniz işletim sistemini seçerek download butonuna basarak rahatlıkla işletim sisteminin istediğiniz sürümünü bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Sonrasında kurulum için indirdiğiniz dosyayı flash bellek ya da DVD ortamına alabilirsiniz.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

11 yorum

  1. 高能聚焦量超聲波( HIFU )以物理性聚焦集中成一點, 快速穿透皮膚真皮及脂肪層面直達面部表淺肌肉腱膜系統( SMAS )層令其組織細胞分子高速磨擦 , 瞬間升溫至60 -70 度,令整個表淺肌肉腱膜系統( SMAS )受熱收縮,形成熱固化區域, 令結綈組織同時拉緊,達到拉皮防皺及美容效果。SMAZ聚焦超聲波提供了最有效的HIFU能量收緊皮膚及刺激胶原蛋白新生,提升彈性,恢復更緊緻的皮膚和更年輕的美貌。

  2. [日本。北海道] 夏遊金森倉庫。函館朝市必吃海鮮丼 ❤ @ ❤ Bonjour.Amanda 愛曼達購物。旅遊日誌♫ :: 痞客邦 :: [日本。北海道] 夏遊金森倉庫。函館朝市必吃海鮮丼 ❤ @ ❤ Bonjour.Amanda 愛曼達購物。旅遊日誌♫ :: 痞客邦 ::

  3. 以低能量的1064-Q激光反覆掃於皮膚表面,逐步改善皮膚色素問題。 治療時產生的熱能能促進膠原蛋白的再生,回復肌膚彈性。 使用7mm平行光光頭,使輸出的激光更溫和及均勻。功效: 去除紋身 美白及去除面毛 令整體膚色更白更均勻 減淡及去除荷爾蒙斑或反黑 增加皮膚膠原蛋白,改善皮膚彈性 減淡深層色斑 : 黃褐斑,荷爾蒙斑,蝴蝶斑 以低能量的1064-QS激光反覆掃於皮膚表面,逐步改善皮膚色素問題 使用8-10mm平行光光頭,使輸出的激光 更溫和及均勻 1. 激光能透進皮膚深層 2. 激光被黑色素吸收 3. 產生熱能將黑色素體分解 4. 被呑噬細胞吸收及排出體外

  4. 倩碧全效眼霜,可解決眼部四周肌膚困擾,並持續強化眼部膠原蛋白,維持彈性及光滑明亮。配方通過眼科醫生測試

  5. [穿搭] 夢幻到不像話的紗裙。My outfit in summer♡♡ @ ❤ Bonjour.Amanda 愛曼達購物。旅遊日誌♫ :: 痞客邦 :: [穿搭] 夢幻到不像話的紗裙。My outfit in summer♡♡ @ ❤ Bonjour.Amanda 愛曼達購物。旅遊日誌♫ :: 痞客邦 ::

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.